impreza młodzi ludzie

i

Autor: icsilviu - Pixabay Masz pomysł na imprezę lub wydarzenia w mieście? Przyjdź zgłosić to w ramach konsultacji!

Masz pomysł na imprezę lub wydarzenia w Iławie? Przyjdź zgłosić to w ramach konsultacji!

2021-06-10 12:56

Iławskie Centrum Kultury kontynuuje kulturalną aktywizację mieszkańców i pyta o ich pomysły na ożywienie Iławy. Jednym z etapów prowadzonego projektu są konsultacje społeczne. Wystarczy przyjść i opowiedzieć o swoim pomyśle na wydarzenie czy mniejszą imprezę, a pracownicy ICK pomogą przelać ten pomysł na papier. W holu Kino Pasja odbędą się konsultacje społeczne w związku z konkursem inicjatyw "Twórz lokalnie".

Do 28 czerwca 2021 do godz. 15:30 ICK przyjmuje zgłoszenia na ciekawe i innowacyjne pomysły, które przy wsparciu Iławskiego Centrum Kultury oraz Narodowego Centrum Kultury zostaną zrealizowane w Iławie!

Nabór skierowany jest do osób indywidualnych i grup nieformalnych, które gotowe są prowadzić działania animacyjne w obszarze kultury. Jeśli posiadasz pomysł na ciekawą inicjatywę kulturalną. Twój pomysł może uzyskać wsparcie finansowe do 7,5 tys. zł bez finansowego wkładu własnego.

W czwartek (17 czerwca) w godz. 16:00-19:00 w holu Kino Pasja odbędą się konsultacje społeczne w związku z konkursem inicjatyw "Twórz lokalnie".

- Przyjdź do nas z pomysłem, a my pomożemy Ci go opisać na wniosku - namawiają pracownicy ICK.

O konkursie poczytacie tutaj a rekomendacje do konkursu znajdziesz tutaj (w raporcie od strony 44)

Informacji o konkursie i pomoc w wypełnieniu formularza trzymacie również po konsultacjach. Od poniedziałku do piątku w godz. 07.30-15.30 w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury (ul. Niepodległości 13a, budynek kina, wejście z lewej strony) oraz pod numerem tel. 89 649 16 16.

Psychotest. Którym żywiołem jesteś? Ten quiz zdradzi prawdę o tobie

Pytanie 1 z 7
Wierzysz w Boga?
Zasady bezpiecznej jazdy na hulajnodze
kultura konsultacje plakat

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury