Autor: GKS Wikielec

Piłka nożna

Jeziorak przegrywa z GKS Wikielec. Trener zwycięskiej drużyny był wściekły

2023-08-17 12:25

Mecz z Jeziorakiem Iława w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski, zakończył się wynikiem 2:3. Do przerwy prowadzili jednak iławianie. Trener GKS-u Damian Jarzembowski zapowiedział, że drużynę czeka szczegółowa analiza spotkania, z której muszą zostać wyciągnięte wnioski.

To zwycięstwo GKS Wikielec nie przyszło łatwo. Piłkarze III ligowca dosłownie męczyli się na murawie. Ostatecznie jednak udowodnili, że są lepsi od IV ligowego Jezioraka. Stało się to jednak w połowie drugiej połowy. Trener GKS-u był wściekły na swoich zawodników.

Mimo zwycięstwa mam w sobie jeszcze sporo złości i niezadowolenia - mówił na konferencji po meczowej Damian Jarzembowski. - Część tych emocji wyładowałem w szatni podczas przerwy, ale cały czas nie potrafię pogodzić się z tym jak graliśmy z Jeziorakiem. Nie możemy sobie pozwolić na taką nijakość w grze. Ilość strat, ilość niedokładności, ilość niefrasobliwości była przytłaczająca. Zawodnikom nie chciało się pracować na boisku. Wiem, że stać ich na dużo, dużo więcej więc szalałem z wściekłości.

I runda Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski Jeziorak Iława - GKS Wikielec 2:3 (2:1)

Szramka 1, Kwiatkowski 40 - Szypulski 6, Jankowski 53 (k), Kordykiewicz 61

Żółte kartki: Szramka, Kwiatkowski, Kolcz - Sobociński, Klimek, Filipczyk, Nowicki

Jeziorak: Włodarczyk, Kłosowski (70 Turowski), Imamoto (80 Wiśniewski), Kressin, Szantyr (63 Kolcz), Kuciński (80 Kochalski), Sedlewski, Kwiatkowski (70 Deredas), Banaszek, Panek, Szramka

GKS Wikielec: Wąsowski, Filipczyk, Krasouski (46 Kacperek), Jajkowski, Jankowski (65 Rosoliński), Otręba (68 Licznerski), Jackowski (46 Sobociński), Kazimierowski (46 Klimek), Kordykiewicz, Sagan, Szypulski (27 Nowicki)

Już w najbliższą sobotę 19 sierpnia o godz. 15:00 GKS Wikielec rozegra mecz 3. kolejki III ligi. Przed własną publicznością podejmie Pilicę Białobrzegi.