jeziorak iława

Autor: arch. Jezioraka Iława, Karol Synowiec Jeziorak po meczu z Ornetą zajmuje 9 miejsce w tabeli IV ligi.

Tak Jeziorak Iława strzela sobie samobója. Zobacz WIDEO z meczu!

2020-10-12 13:44

Jeziorak Iława zremisował na wyjeździe z Błękitnymi Orneta. Gol wyrównujący padł w doliczonym czasie gry. I był to niestety gol samobójczy. Wideo zobacz na ESKA Iława.

Mecz Błękitni Orneta – Jeziorak Iława. Jaki wynik?

Spotkanie w Ornecie zakończyło się wynikiem 1:1. Jeziorak był o krok od tego, by wywieźć trzy punkty. W 67 minucie gola na prowadzenie zdobył grający trener Wojciech Figurski. Biało-niebiescy nie mieli jednak szczęścia. Mimo że w 72 minucie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Ornety, nie potrafili tego wykorzystać i postawić "kropkę nad i". Do boju pod koniec ruszyli natomiast gospodarze. Jeziorak jednak wytrzymał ich napór. I kiedy miał już wygraną w kieszeni, wpadł gol samobójczy. Stało się to w 93. minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne do własnej bramki piłkę skierował Krzysztof Kressin.

Jeziorak po tym remisie zajmuje 9. miejsce w tabeli IV ligi. Kolejny mecz rozegra w niedzielę, 18 października. Na własnym boisku podejmie Polonię Lidzbark. Mecz odbędzie się bez udziału kibiców, dostępna będzie natomiast transmisja na tv com.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?