Wesołe Morsy z Jezioraka już po apelu [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-09-13 14:04

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Wesołe Morsy z Jezioraka nie czekają do zimy i specjalnym apelem szkolnym wrócili do grupowych kąpieli. Jeszcze nie zimowych, ale zwłaszcza nowicjuszom stopniowe obniżanie temperatury może być na rękę. Dołączycie?

Jak przystało na Apel Szkolny, bo pod tym hasłem odbywało się spotkanie, nie mogło zabraknąć mundurków szkolnych, książek, a nawet uroczystego odśpiewania hymnu z wciągnięciem flagi na maszt. Zobaczcie i posłuchajcie:

- Rozpoczynamy rok szkolny i zajęcia, czyli cotygodniowe spotkania - mówi Dariusz Dyrmo - Prawdziwe morsy mogą się obrazić, bo woda za ciepła. Nie jest to otwarcie sezonu morsowania, ale co tydzień będziemy już się kąpać, gdy temperatura się obniży zmieni się tylko nazwa z kąpieli na morsowanie. Dziś jest okazja do zobaczenia się pierwszy raz po wakacjach, wspomnień, zwierzeń i oczywiście jak to u nas-do dobrej zabawy. Będą dziś zajęcia w W-F-u i nawet religia, ale ksiądz gdzieś zabłądził... Grupa liczy ponad 100 osób, możliwe że w tym roku się powiększy, za co trzymamy kciuki i zapraszamy do nas.

Wesołe Morsy z Jezioraka zapraszają do kąpieli w czwartki o 18:30 oraz niedziele o 11:00 zbiórka na plaży przy Porcie Śródlądowym.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy to dobry pomysł?