zbita szyba

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Uszkodził drzwi w iławskiej galerii, bo nie dostał kebaba. Ciąg dalszy sprawy i akt oskarżenia

2022-12-16 13:57

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 27 - latkowi.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie po pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie w sprawie zniszczenia mienia.

We wrześniu 2022 r. nieznany początkowo sprawca uszkodził drzwi wejściowe do galerii handlowej. Wszystko to działo się kilka minut po godzinie 5:00. Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwonił świadek i poinformował o mężczyźnie, który niszczy drzwi w jednej z iławskich galerii. Funkcjonariusze pojechali na miejsce gdzie zastali 27 – latka.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że kiedy szedł chodnikiem koło galerii w pewnym momencie podszedł do drzwi i zaczął je uderzać barkiem. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca zdenerwował się, bo nie chciano mu sprzedać kebaba i złość wyładował na drzwiach galerii, powodując starty 8000 złotych. Mężczyzna uszkodził prowadnice, wyłamał zabezpieczenia oraz wybił szybę w drzwiach.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 27 – latkowi, do którego się przyznał. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna poszukiwany był również przez System Informacyjny Schengen do ustalenia miejsca pobytu. Policjanci sporządzili oświadczenie po czym zwolnili 27 – latka.

Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Umieścił penisa na głowie swego przyjaciela. Historia z Koprem

QUIZ. Święta w polskich serialach. Nie zawsze było wesoło. Odpowiesz na 7 pytań?

Pytanie 1 z 14
Kogo zobaczymy w odcinku specjalnym w "M jak miłość" 2022?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!