susz zarekwirowany przez policję

i

Autor: KPP Iława Susz zarekwirowany przez policję

kroniki policyjne

Te "zioła" kosztują nawet 3 lata więzienia. Zatrzymano dwóch mieszkańców Iławy

2023-05-18 10:03

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu iławskiego. Mężczyźni posiadali przy sobie narkotyki, kiedy to zostali zatrzymani przez policjantów.

Funkcjonariusze iławskiego wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu iławskiego może posiadać narkotyki. W trakcie czynności służbowych mundurowi potwierdzili uzyskane informacje. Kiedy rozmawiali z 35 –latkiem ujawnili przy nim w plastikowym opakowaniu susz roślinny. Badanie narkotestem wskazało, że jest to marhuana.

Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi. Okazało się, że to nie jedyne narkotyki jakie posiadał 35 – latek. Mieszkaniec powiatu iławskiego w domu miał jeszcze schowany woreczek strunowy także z suszem roślinny. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna posiadał łącznie ponad 101 gramów marihuany.

Natomiast w gminie Iława policjanci zatrzymali 28 – latka. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna także posiada narkotyki a miał ich prawie 7 gramów.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz mieszkańcy powiatu iławskiego ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będą tłumaczyli się przed sądem

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

QUIZ. Zawody bohaterów kultowych polskich filmów. 8/12 oznacza, że jesteś kinomaniakiem

Pytanie 1 z 12
Jurka Kilera, w którego wcielił się Cezary Pazura, w filmie „Kiler” posądzano o to, że jest płatnym zabójcą. Tymczasem był: