Policja na szczęście nie musiała interweniować.

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com Policja na szczęście nie musiała interweniować.

Susz: Zapłaci kilka tysięcy złotych za jazdę bez prawka

2021-05-07 14:14

Dobrowolnie poddał się karze po tym jak usłyszał zarzut kierowania samochodem mając aktywny zakaz sądowy i cofnięte uprawnienia. Teraz mężczyznę czeka kara grzywny, przedłużenia zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi i opłata kosztów sądowych w całości.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzili postępowanie przeciwko 49 - latkowi.  Z ustaleń śledczych wynikało, że w gminie Susz mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mazdą. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Okazało się, że mężczyzna jeszcze przez tydzień ma aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz cofnięte uprawnienia do kierowania samochodem.  Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Susz a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mężczyźnie, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał się karze. Teraz 49 - latka czeka kara grzywny w wysokości 3000 zł,  wydłużenie zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi do 2 lat oraz pokrycie w całości kosztów sądowych.

Przypominamy! Kierowanie pojazdem to wielka odpowiedzialność. Bądźmy czujni i zawsze reagujmy na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Od tego czy zareagujemy może zależeć czyjeś zdrowie i życie. Nawet anonimowa informacja pod numer telefonu 112 lub przekazana policjantom może przyczynić się do wyeliminowania z dróg niebezpiecznych kierowców

Stołeczni policjanci oddali hołd zabitemu funkcjonariuszowi z Raciborza

Quiz. Znasz wszystkie erotyczne określenia? Nie ma się czego wstydzić!

Pytanie 1 z 10
Afrodyzjak to...