policja

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

kroniki policyjne

Śmiertelne potrącenie pod Iławą. Nie żyje mężczyzna

2023-06-20 14:39

Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy nie stosują się do zasad ruchu drogowego. Tak też stało się podczas minionej doby, gdzie jedno ze zdarzeń zakończyło się tragicznie.

Gromoty: śmiertelne potrącenie mężczyzny

W poniedziałek (19.06.2023 r.) kilka minut po godzinie 18:00 oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o potrąceniu mężczyzny.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Policjanci wstępnie ustalili że 26-latek kierujący VW na prostym odcinku drogi biegnącej na wzniesieniu w wyniku oślepienia przez słońce nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez jezdnię w miejscowości Gromoty, doprowadzając do potrącenia mężczyzny.

Mieszkaniec gminy Iława został przetransportowany do szpitala. Poszkodowany mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Kolejny raz, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg, policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozwagę, życzliwość i empatię na drodze.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na ilawa@eska.pl!

Świętokrzyskie. Kobieta uszkodziła kijem baseballowym sześć samochodów w Kielcach

Jak dobrze znasz polską muzykę hip-hopową? Quiz z klasyki. Molesta, Tede, Peja i inni

Pytanie 1 z 10
Z jakiego miasta pochodzi Wzgórze Ya-Pa 3?