Rusza sprzedaż biletów na mecz AZS Olsztyn - Skra Bełchatów w Iławie

i

Autor: AZS Olsztyn Rusza sprzedaż biletów na mecz AZS Olsztyn - Skra Bełchatów w Iławie

Rusza sprzedaż biletów na mecz AZS Olsztyn - Skra Bełchatów w Iławie

2022-01-03 9:01

To będzie prawdziwy hit w Iławie, godny pierwszego meczu przed własną publicznością w nowym roku. W sobotę, 8 stycznia, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, będzie to pierwszy mecz przed własną publicznością w nowym roku. Do hali przy Małym Jezioraku w Iławie, zawita drużyna PGE Skry Bełchatów! W pierwszym spotkaniu, olsztynianie ulegli po tie-breaku. Czy tym razem akademicy z Kortowa zrewanżują się swojemu rywalowi?

Kto wygra pojedynek na rozegraniu - Jan Firlej czy Grzegorz Łomacz? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów - Mateusz Poręba czy Karol Kłos?

Zobacz pojedynek atakujących - Karol Butryn vs Aleksander Atanasijevic. Przywitaj gorąco nowego trenera Indykpolu AZS Olsztyn - Javiera Webera, dla którego będzie to debiut przed iławską publicznością!

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

QUIZ. Co nas czeka w 2022 roku? Sprawdź, czy jesteś gotowy na rewolucyjne zmiany!

Pytanie 1 z 12
1. To będzie rok drożyzny. Ile, według prognoz ekspertów, ma wynieść w połowie roku inflacja?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jason Derulo gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką!