wydział komunikacji

i

Autor: Starostwo Iławskie

Rusza elektroniczna rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji

2020-05-12 17:03

Na stronie internetowej: ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji Iławskiego Starostwa. System umożliwia rezerwację w sprawach związanych z pojazdami.

Umówić można się z wyprzedzeniem do 10 dni roboczych. W celu dokonania rejestracji należy w systemie założyć konto podając imię, nazwisko i adres e-mail. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, którym należy w ciągu jednej godziny potwierdzić rejestrację konta.

Po zalogowaniu się do systemu w menu Usługi należy wybrać kolejkę w zależności od załatwianej sprawy  i kliknąć na „Rezerwuj wizytę”. Następnie trzeba wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty w wydziale. Kliknięcie na konkretną godzinę spowoduje dokonanie rezerwacji.

  • W celu realizacji umówionej wizyty, należy zgłosić się w Wydziale Komunikacji na 10 minut przed umówioną godziną spotkania.
  • Będąc już w Urzędzie, należy podejść do biletomatu systemu kolejkowego zlokalizowanego w holu Wydziału Komunikacji Urzędu. Na ekranie biletomatu należy wybrać opcję: „Internetowa rezerwacja kolejki”, po czym wprowadzić czterocyfrowy kod wygenerowany ze strony internetowej dla rezerwacji.
  • Rezerwacja wizyty dla wielu spraw wymaga uzyskania osobnych rezerwacji dla każdej z nich.
  • Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie. Rozpoczęcie obsługi może ulec nieznacznemu opóźnieniu, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta.
  • Maksymalny czas do pobrania biletu to 30 minut od umówionej godziny. Po tym czasie rezerwacja jest anulowana.
  • Bilet pobrany z biletomatu aktywowany jest w systemie dokładnie o umówionej godzinie wizyty.
  • Wygenerowany bilet należy zachować i oczekiwać na skierowanie do odpowiedniego stanowiska pracy.

LINK do e-kolejki