Niski stan wody na rzece Pisie. Żeglarze muszą liczyć się z utrudnieniami

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Żeglarstwo

Przygotujcie się na niesamowitą przygodę na falach Jezioraka. Czas na regaty o Błękitną Wstęgę

2023-08-18 12:15

To wydarzenie to prawdziwe uczczenie ducha żeglarstwa i przygody na falach. Czy wygrasz Błękitną Wstęgę? O tym przekonamy się już niebawem!

Ahoy, żeglarze i żeglarki! Nadchodzi czas na 51 Regaty o Błękitną Wstęgę Jezioraka!Odbędą się w dniach 2-3 września 2023 r.

- Czy jesteście gotowi na wyjątkową rywalizację na wodach Jezioraka? - pytają organizatorzy. -  To wydarzenie to prawdziwe uczczenie ducha żeglarstwa i przygody na falach. Nie ma nic lepszego niż wiatr w żaglach, rytmiczne szumienie fal i towarzystwo pasjonatów żeglarstwa. To świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, podjąć wyzwanie i zdobyć nagrodę, której długo będziesz się cieszyć. Wypełnij formularz i weź udział w regatach!

Zapisy https://www.gregortour.com/51-blekitna-wstega-jezioraka

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym wilkiem morskim, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z żeglarstwem – każdy może wziąć udział! Zapraszają zarówno załogi zawodowe, jak i amatorskie.

- Na Jezioraku liczy się przede wszystkim duch rywalizacji i wspólna pasja - kontynuują organizatorzy. - Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o wygraną, ale także o niezapomniane chwile spędzone na wodzie, nawiązywanie nowych przyjaźni i kreowanie niezapomnianych wspomnień. To również doskonała okazja do nauki od doświadczonych skipperów oraz wymiany doświadczeń z innymi miłośnikami żeglarstwa.

Blanka znana w Afryce?! Została mianowana księżniczką polskiego popu!

QUIZ. Znajdź brakujące słowo w tytule filmu/serialu/programu tv

Pytanie 1 z 15
"Za chwilę... programu"