Imprezy / Wydarzenia

Pikniki z Czyściochami w Nowym Mieście Lubawskim, Elblągu i Pieniężnie!

2023-08-04 10:06

Wakacje w pełni, zatem czas na atrakcje dla najmłodszych! Bohaterowie Czyściochowa zapraszają dzieci i ich rodziców na bezpłatne pikniki, które organizuje Rossmann w miastach i miasteczkach w całej Polsce. Pikniki w Nowym Mieście Lubawskim (07.08), Elblągu (08.08) i w Pieniężnie (09.08). Szczegóły tych wydarzeń znajdziecie poniżej!

Warmińsko-mazurskie to kolejny region, gdzie zawitają pikniki organizowane przez Rossmanna. W ostatnich dniach z ulubionymi bohaterami z Czyściochowa bawiły się dzieci w województwie łódzkim, wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim.

Pikniki są kolejnymi działaniami Rossmanna w ramach Czyściochowa – inicjatywy, której celem jest kształtowanie nawyków higienicznych wśród najmłodszych poprzez zabawę. 

– Na Pikniki z Czyściochami zapraszamy dzieci z rodzicami: zarówno mieszkające tu na stałe, ale również te przebywające na wakacjach. Najmłodszym gwarantujemy niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i masę atrakcji! – mówi Anna Tomczak, Kierownik Eventów Marketingowych w Rossmannie. 

Podczas Pikników z Czyściochami zabawa koncentruje się nie tylko pod sceną, gdzie odbywają się animacje z układami choreograficznymi do czyściochowych piosenek, zabawy oraz liczne gry i konkursy z nagrodami.

Na najmłodszych gości czekają także strefy tematyczne: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi czy malowanie twarzy.

W jednym z namiotów dzieci będą mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny, który zabezpieczy ich głowy przed skutkami upałów. Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców, a ulubieni bohaterowie Czyściochowa: Świnka Zakatarzynka, Kot Pupik i Kotka Pupilka, Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładzio oraz Lisica Rudka będą towarzyszyć dzieciom przez cały piknik. 

  • Piknik w Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się już w poniedziałek 07.08 w godzinach 10:00-14:00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Jagiellońskiej 3.
  • Piknik w Elblągu odbędzie się dzień później, czyli we wtorek 08.08 w godzinach 10:00-14:00 w Przedszkolu nr 10 w Elblągu, przy ulicy Mącznej 8.
  • Z kolei piknik w Pieniężnie odbędzie się w środę 09.08 również w godzinach 10:00-14:00, w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie przy ulicy Sadowej 3. 

Udział jest bezpłatny. 

Szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań można śledzić w wydarzeniach na Facebooku: Nowe Miasto Lubawskie, Elbląg, Pieniężno

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Wywiad Bedoes | SUN FESTIVAL RADIO ESKA

Ten quiz powie Ci czy jesteś inteligentny. Trudne pytania z wiedzy ogólnej!

Pytanie 1 z 10
Kto wprowadził do zapisu matematycznego znak równości "="?