rower

i

Autor: unsplash zdjęcie ilustracyjne

pijani na drogach

Pijany rowerzysta w Iławie. Wypił "tylko" 10 piw i pojechał po kolejne

2023-11-16 11:03

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. To hasło powinno przyświecać każdemu z nas, dlatego kiedy świadek zauważył, że rowerem jedzie mężczyzna, który ma problem z utrzymaniem równowagi i prawidłowego toru jazdy o wszystkim poinformował policjantów. To jeden z nieodpowiedzialnych kierujących zatrzymanych podczas wczorajszej doby.

Dzięki informacji od świadka policjanci w środę (15.11.2023 r.) kilka minut przed godziną 16:00 zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Zgłaszający oświadczył, że jedną z dróg Iławie jedzie prawdopodobnie nietrzeźwy rowerzysta. Dodał, że mężczyzna miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy i równowagi. Poinformował, że właśnie przyjechał na jedną ze stacji benzynowych w mieście.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 47 – latek kierował rowerem mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna oświadczył, że po pracy po 15:00 wypił 10 piw i na stację przyjechał po kolejne 4 szt. kiedy skończył mu się alkohol i właśnie jechał do domu, żeby je wypić.

Mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Rolnicy. Podlasie. Gienek i próbuje wyciągnąć rzepkę z ziemi. "Pocą się, sapią, stękają srogo..."

QUIZ. Ta miejscowość istnieje, czy ją wymyśliliśmy? Możesz się zaskoczyć! Wynik 5/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Czy istnieje miejscowość Owsianka?