Ostródzka restauracja może nie przetrwać fali podwyżek. Zbierają na opłacenie rachunków

i

Autor: Pomagam.pl Ostródzka restauracja może nie przetrwać fali podwyżek. Zbierają na opłacenie rachunków

Ostródzka restauracja może nie przetrwać fali podwyżek. Zbierają na rachunki

2022-01-27 7:40

Ostródzka Manufaktura Mistrza M. od ponad roku karmi pierogami, obiadami domowymi i innymi wyrobami od lokalnych producentów. Niestety, wysokie koszty utrzymania działalności stawiają pod znakiem zapytania dalsze jej losy.

Wielbiciele tego miejsca podsunęli właścicielom pomysł i na portalu Pomagam.pl powstała zbiórka mająca wesprzeć finansowo Manufakturę Mistrza M..

Nie chcemy poddawać się, bo to nie nasza natura, ale wysokość kosztów, jakie są ostatnio fundowane powodują, że zaczynamy się zastanawiać, ile jeszcze siły jest w człowieku. Blisko 12 000 za gaz i blisko 6000 zł rachunek za energię nie pomaga, ale może dzięki Wam się uda - mówią właściciele.

Odwdzięczą się... jedzeniem

W zamian za okazaną pomoc właściciele proponują ciekawą formę wymiany. Wpłacając 30 zł na zbiórkę darczyńcy będą mogli do końca roku za taką kwotę zrobić zakupy. Przewidziano również inne bonusy. Nie jest to zatem darowizna, a przedpłata na zakupy. W ten sposób Manufaktura będzie mogła się rozwijać i zachować płynność finansową.

Pomóżcie nam uporać się z opłatami szybciej niż przewiduje to obecny ruch, abyśmy mogli nadal budować rodzinę Manufaktury - proszą organizatorzy zbiórki.

Wpłaty na zbiórkę oraz udostępnianie o niej informacji to realna pomoc gwarantująca zmiany. Link do zbiórki

nasz kultowe cytaty z polskich komedii? Usunęliśmy jedno słowo. Pokaż, że jesteś cwaniak!

Pytanie 1 z 15
"Wpuścić ... na salony"
Kierowcy na celowniku policyjnego drona! Gigantyczne mandaty

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!