kroniki policyjne

Okradli magazyn marketu w Kisielicach. Zatrzymano trzech mężczyzn

2024-04-19 11:04

W zaledwie trzy godziny po zgłoszeniu kradzieży z włamaniem do magazynu należącego do jednego z lokalnych marketów na terenie Kisielic policjanci ustalili i zatrzymali sprawców.

W środę (17.04.2024 r.) w godzinach porannych policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do magazynu należącego do jednego z lokalnych marketów w Kisielicach. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawcy po tym ja zerwali kłódkę, dostali się do budynku, skąd zabrali alkohol, napoje energetyczne i smakowe oraz brykiet. Straty marketu to prawie 700 zł.

Policjanci, którzy pracowali przy tym zdarzeniu, przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. W trakcie czynności został również zabezpieczony sklepowy monitoring. Funkcjonariusze, znając mieszkańców swojego miasta, szybko rozpoznali sprawców kradzieży z włamaniem. I tak 3 godziny później trzech mieszkańców Kisielic zostało zatrzymanych. Policjanci odzyskali skradziony towar. Natomiast 20-latek i jego dwaj starsi koledzy usłyszeli zarzuty.

Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Tomasz Lubert jakiego nie znacie. Twórca największych hitów Dody tworzy teraz opery i piosenki dla dzieci! Co u niego słychać?

Quiz. Jak dobrze pamiętasz kultową serię „Rocky”? 10/10 i będziesz mistrzem wagi ciężkiej!

Pytanie 1 z 10
Jaki pseudonim miał Rocky Balboa?