test sprawności

i

Autor: KWP Olsztyn Ujęcie z filmu Test sprawności fizycznej KWP Olsztyn

Myślisz o wstąpieniu do Policji? Sprawdź się w teście podczas Dnia Kandydata [WIDEO]

2022-12-06 13:00

Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie informuje o wznowieniu cyklu spotkań pod nazwą „Dzień Kandydata”.

W trzecią sobotę miesiąca w godzinach od 9.00 do 14.00 każdy zainteresowany służbą w Policji może dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja oraz skorzystać z rad policyjnych instruktorów.

Osoby, które będą chciały spróbować swoich sił na torze sprawnościowym muszą stawić się najpóźniej o godz. 9.30 i mieć ze sobą wygodny strój sportowy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2022 r. na ul. Pstrowskiego 3 w Olsztynie. Informacja o kolejnych terminach będzie umieszczana na tydzień przed spotkaniem na stronie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl oraz portalach społecznościowych: Facebook i Twitter.

Ważne!

  • Kandydat, którego stan będzie wskazywał, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie (innego odurzającego), nie zostanie dopuszczony do ćwiczeń ruchowych.
  • Przystępując do części sprawnościowej, wskazane jest posiadanie ubezpieczenia NW (tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmującego okres, w którym zawiera się w/w termin spotkania.
  • Komenda Wojewódzka Policji nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu doznany w trakcie wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

Na poniższym filmie widać policjantkę pokonującą tor przeszkód. Funkcjonariuszka prezentuje poprawne i błędne pokonywanie poszczególnych przeszkód:

Quiz. Jak dobrze znasz przysłowia świąteczne

Pytanie 1 z 8
Kiedy Gody jasne, to:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!