bieganie

Mieszkańcy pokonali w Iławie trasę Biegu Na Szóstkę

2024-02-19 13:23

W sobotnie przedpołudnie, w okolicy Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych i deptaku nad Jeziorakiem, można było zobaczyć grupy biegaczy i spacerowiczów z kijkami. Byli to uczestnicy Biegu na 6.

To kolejna edycja tego biegu, którego celem była nie tylko integracja i ruch na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim wsparcie finansowe Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną "Jesteśmy".

Na mecie czekał na każdego pamiątkowy medal i wielkie brawa nie tylko za wysiłek, ale przede wszystkim za wielkie otwarte serca i chęć pomocy podopiecznym Stowarzyszenia Jesteśmy. Sobotnią imprezę zakończyło wspólne ognisko.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Biegu na 6, o której z pewnością poinformujemy - informują organizatorzy. Stowarzyszenie przy okazji śle ukłony i podziękowania dla organizatorów - pań nauczycielek z ZPSW w Iławie: Mai Derdy, Beaty Czarnotty i Małgosi Józefowicz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Politycy w resortach | PORANEK ESKA

QUIZ. Test wiedzy o wojsku. Mundurowi łatwo zdobędą komplet, a cywile?

Pytanie 1 z 10
Osoba czasowo niezdolna do czynnej służby wojskowej otrzymuje kategorię: