łydka

i

Autor: arch. zespołu

Łydka Grubasa zagra koncert w twoim domu [audio]

2020-03-19 13:15

Koronawirus zamknął nas w mieszkaniach, co nie znaczy, że nie można się bawić na koncertach. Rockmeni z Łydki Grubasa nie dają się pandemii i... dadzą koncert.

Koncert odbędzie się w ostródzkim amfiteatrze, ale bez publiczności. Natomiast każdy w domu będzie go mógł obejrzeć na żywo online.

Koronawirus wymusił odwołanie i przełożenie niemal wszystkich imprez w Polsce - mówi Hippis lider i wokalista grupy. Choć siłą rzeczy muzycy na całym świecie zostali wysłali na przymusowy urlop, zespół Łydka Grubasa nie zamierza składać broni. Grupa zaprasza wszystkich fanów rockowego grania na koncert online. Nie chcemy robić garażowego podgrywania, tylko normalny, pełnokrwisty koncert. Chcemy pokazać, że jakiś mikrob nie jest w stanie wygasić ducha rock and rolla. Zagramy dla wszystkich ludzi zmuszonych do siedzenia w domu i zrobimy to w grubym wydaniu!”

O dźwięk, światło i obraz zadbają zawodowcy. Postawiona zostanie profesjonalna scena, będzie rasowa oprawę świetlną, a koncert będzie kręcić 7 kamer.

- Sytuacja z pandemią totalnie położyła nam plany koncertowe, ponieważ akurat rozpoczynaliśmy trasę promującą nowy album, Socjalibacja"- mówi Ziggy, gitarzysta. - Nasza Publiczność dzielnie czeka na nowe terminy i dopytuje się, kiedy wrócimy na scenę. Ten koncert to nasze podziękowanie za bardzo wyrozumiałą postawę fanów i wszystkich kochających muzykę. W sobotę wchodzimy na scenę i robimy potężne granie!

Lider Łydki Grubasa zaprasza na niezwkły koncert online

Transmisja koncertu będzie miała miejsce 21 marca (sobota) na kanale YouTube zespołu. Wydarzenie będzie całkowicie darmowe. Start godz 20.

Link do streamu: https://youtu.be/OGcwxsoLyRk

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/2511622019154915/

plakat

i

Autor: arch.organizatora