ibo 2022 plakat

i

Autor: UM Iława Już można składać projekty do IBO 2022. Urzędnicy pomagają!

Już można składać projekty do IBO 2022. Urzędnicy pomagają!

2021-10-25 8:01

Kolejna edycja Iławskiego Budżetu Obywatelskiego weszła w fazę przyjmowania projektów. Można je przesyłać przez specjalny formularz i nie trzeba znać się na kosztorysach!

Poradnik Zdrowie - Kategorie depresji

Od 18 do 29 października na stronie www.ilawa.budzet-obywatelski.org został aktywowany moduł zgłaszania wniosków.

To bardzo wygodny i łatwy sposób komunikowania się z Zespołem ds. IBO2022. Wniosek można zapisać na platformie w wersji roboczej i skonsultować go merytorycznie z Zespołem ds.IBO2022. Potwierdzić lokalizację, kosztorys upewnić się co do charakteru zadania.

- Pomożemy! Proces przyjmowania wniosków maksymalnie uprościliśmy, nie trzeba nawet wiedzieć ile kosztuje przykładowo ułożenie chodnika, postawienie kosza, czy innej miejskiej, małej infrastruktury. Pomożemy z dokładną wyceną projektów - mówi burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski.

Czekamy na zainteresowane osoby w Punkcie Konsultacyjnym ds. IBO - Informacja Turystyczna w Iławie. Pomożemy zalogować się do platformy, pokażemy jak złożyć wniosek, wyśnimy jak zbudować kosztorys, potwierdzimy lokalizację.

Prosimy o wsparcie w przekazie tej informacji do naszych mieszkańców. Czas leci, wnioski możemy składać tylko do 29 października.

W IBO 2022 do rozdysponowania jest 300 000 zł w podziale 240 tysięcy na projekty twarde (inwestycje) i 60 tysięcy na miękkie (wydarzenia), maksymalnie 30tys na jedno.

ibo2022 plakat3

i

Autor: UM Iława

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy kościół to odpowiednie miejsce dla psów?