iławska karta dużej rodziny naklejka

i

Autor: UM Iława Naklejka Iławskiej Karty Dużej Rodziny

Iławska Karta Dużej Rodziny nadal działa. Można składać wnioski!

2021-04-13 10:32

Z pewnością każdy słyszał o programie Karty Dużej Rodziny. Jej posiadacze w całej Polsce mają możliwość tańszego korzystania z wybranej oferty m.in. branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. A jak jest w Iławie?

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Zadaniem programu jest wsparcie budżetów rodzin wielodzietnych oraz ułatwienie dostępu do dóbr i usług.

Jak działa Iławska Karta?

Iławska Karta Dużej Rodziny funkcjonuje od czerwca 2014 roku. Z programu zniżek skorzystały już 1002 rodziny na terenie naszego miasta. - Jednak od 2020 roku kiedy złożonych zostało 125 wniosków, zaobserwowaliśmy spadek zainteresowania. Wiąże się to prawdopodobnie z trudnym czasem pandemii i koniecznością izolacji lub kwarantanny naszych mieszkańców. Dlatego chciałabym podkreślić, że pandemia nie jest ograniczeniem do wydawania Kart. Program wciąż działa a wnioski mieszkańców przyjmowane są na bieżąco – mówi Dorota Kamińska zastępca burmistrza.

Jak złożyć wniosek?

Wniosek o kartę można złożyć w każdej chwili i korzystać z oferty zniżek na towary i usługi w wybranych, specjalnie oznaczonych punktach na terenie miasta. Placówką odpowiedzialną za realizacje programu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie, który przyjmuje wnioski w formie tradycyjnej (w Centrum Aktywności Lokalnej na ul. Wiejskiej 2D) lub elektronicznej poprzez program Emp@tia dla posiadaczy profilu zaufanego.

Jakie korzyści z Karty?

Lista podmiotów na terenie miasta, które dołączyły do programu i oferują konkretne upusty na własne towary lub usługi aktualizowana jest na stronie.

Przedsiębiorcy też mogą się zgłaszać!

Właściciele przedsiębiorstw na terenie Iławy, którzy chcieliby dołączyć do Programu oferując zniżki, a jednocześnie skutecznie wypromować własną markę powinni skontaktować się z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta telefonicznie (89 649 01 39) lub mailowo: promocja@umilawa.pl.

Przykładowa deklaracja partnerstwa w Programie „Iławska Karta Dużej Rodziny” dostępna jest na stronie.

Szczegółowe informacje na temat przyjmowania wniosków i wydawania Kart oraz pełna lista podmiotów uczestniczących dostępna jest TUTAJ.

Sonda
Przerwa majowa 2021 - wybierasz się na urlop lub wyjazd z przyjaciółmi?
Leciał po drodze jak POCISK! Brawurową jazdę przerwali policjanci z grupy Speed