Tak zmieniał się Michał Szpak na przestrzeni lat

i

Autor: akpa

Rozrywka

Gwiazdy nad Jeziorakiem w Siemianach

2024-07-05 14:49

Zapraszamy do Siemian na XVIII Festiwal nad Jeziorakiem. To doskonała okazja, aby cieszyć się muzyką na żywo, spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną oraz odkryć piękno Siemian i okolic. Nie przegapcie tej wyjątkowej imprezy

A oto jak wygląda program imprezy na poszczególne dni.

19 lipca 2024 – PiątekWystępy:    19:00 – Grasz Band    20:00 – Marcin Januszkiewicz    21:00 – Łobaszewska-Nowak    22:30 – Kabaret Rak (Hanke i Kozłowski)

Pierwszy dzień festiwalu to mieszanka różnorodnych brzmień i wyjątkowych talentów. Grasz Band rozpocznie muzyczne doznania, a Marcin Januszkiewicz zapewni wspaniałą atmosferę swoim występem. Na scenie pojawią się również Łobaszewska-Nowak, którzy z pewnością porwą publiczność swoimi utworami. Wieczór zakończy się solidną dawką humoru, dzięki występowi Kabaretu Rak.

20 lipca 2024 – Sobota

Występy:    19:00 – HLA 4Transplant    20:30 – Michał Szpak - Love is Love    22:00 – Happysad

Drugi dzień festiwalu to kolejna porcja muzycznych emocji. Rozpocznie się koncertem zespołu HLA 4Transplant, a następnie na scenie pojawi się Michał Szpak z trasą "Love is Love", który z pewnością zachwyci swoją charyzmą i energią. Wieczór zakończy się rockowym brzmieniem zespołu Happysad, który porwie publiczność do wspólnej zabawy.

Radio Eska: Andziaks wprost o swoim problemie. Trzeba postawić sprawę jasno!

Jak dobrze znasz teksty Szpaka? Quiz

Pytanie 1 z 10
Dokończ pierwszy wers z numeru "Plaster". "Gdybym nie miał siana z rapu, to bym kroił tych..."