plakat

i

Autor: arch. organizatora

Freda i Zuza odwiedzą Laseczno

2022-03-08 15:52

GOK Laseczno zaprasza 13 marca na przedstawienie pt. Freda i Zuza. Ta sztuka na pewno poprawi wam humory.

W obsadzie Magdalena Wójcik i Magdalena Wołłejko, a gościnnie na ekranie: Paweł Wawrzecki, Tomasz Stockinger, Marek Siudym, Lesław Żurek, Elżbieta Zającówna i Jolanta Wołłejko.

Wyobraź sobie, co może się wydarzyć, kiedy Freda i Zuza - nie pierwszej już młodościartystki, odkrywają internet. Wyobraź sobie, jakie przygody może sprowokować ich nagła i nieoczekiwana fascynacja portalami społecznościowymi i… randkowymi! A teraz wyobraź sobie, że te technologiczne „ekspertki” postanawiają założyć internetowy poradnik dla kobiet. Ach, jaka piękna katastrofa! A w tle Mateusz - sąsiad z piętra wyżej szukający swojego niesfornego kota, Tomasz - sąsiad z piętra niżej ślący kwiaty i biżuty, zagubiona w dyskoncie spożywczym Pani Malwina, wiecznie podziębiona Becia i jej spłukany mąż Stanisław oraz listonosz Piotr o maślanych oczach.

Dzięki nim przekonacie się, że druga połowa życia może być sympatyczna, optymistyczna, fascynująca i szalona, pełna niespodzianek, a może nawet miłości. Zabawne postacie, tryskające humorem dialogi, to podstawa dobrej komedii, której autorką jest Meggie W. Wrightt. Jej wcześniejsza sztuka „Klub Hipochondryków”, stała się spektaklem kultowym i przez kilkanaście lat nie schodziła z afiszów teatralnych w całej Polsce.

plakat

i

Autor: arch. organizatora
Dworzec główny w Krakowie. Druga fala uchodźców wojennych z Ukrainy

QUIZ. Oto gwiazdy kultowych amerykańskich seriali. Pamiętasz kto w czym grał? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 13
Shannen Doherty, piękna, seksowna, niezapomniana. Jednocześnie podobno bardzo trudna we współpracy. W jakim serialu grała ta aktorka?
QUIZ. Gwiazdy kultowych amerykańskich seriali. Pamiętasz kto w czym grał? Sprawdź się!