koncert widownia

i

Autor: Free-Photos - Pixabay Chcesz wejść na Dni Iławy? Zarezerwuj darmowe miejsce!

Chcesz wejść na Dni Iławy? Zarezerwuj darmową wejściówkę!

2021-07-02 10:19

Iławskie Centrum Kultury właśnie przekazało informacje dotyczące dostosowania organizacji imprezy masowej i Dni Iławy do rozporządzeń rządowych. Impreza nadal zostaje darmowa, ale trzeba wystąpić o opaskę, tych jest ograniczona ilość.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia - To wymogi odgórne, rządowe, na które nie mamy wpływu. Żeby impreza się odbyła, musimy się dostosować - mówi Lidia Miłosz, dyrektor Iławskiego Centrum Kultury.

- Bardzo chcemy świętować urodziny naszej Iławy razem z Wami. Wiemy też, że jesteście spragnieni występów gwiazd polskiej sceny muzycznej, dlatego dokładamy wszelkich starań, by takie koncerty miały miejsce. Stanęliśmy przed trudnym wyborem: mogliśmy nie organizować Dni Iławy lub zorganizować je z obowiązującymi rządowymi ograniczeniami, na które nie mamy wpływu. Taka jest obecna rzeczywistość. Chcemy być blisko Was, dlatego, idąc śladem innych miast, postanowiliśmy zorganizować Dni Iławy zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami - czytamy w komunikacie ICK.

Uczestnictwo w koncertach, które odbędą się 10 lipca (pierwszy dzień Dni Iławy) na boisku przy stadionie miejskim, będzie możliwe tylko po dokonaniu wcześniejszej elektronicznej rezerwacji (pobraniu nieodpłatnej wejściówki).

Impreza przewidziana jest na 4000 osób. Według aktualnych obostrzeń może w niej uczestniczyć 250 osób niezaszczepionych. Dla zaszczepionych przewidziano 3750 wejściówek.

Rezerwacji dokonywać można od 2 lipca od godziny 14:00 na stronie internetowej: www.ickilawa.pl. Przy rezerwacji należy wybrać odpowiednią pulę z wejściówkami. Dla osób zaszczepionych lub niezaszczepionych.

Nie przewiduje się tworzenia sektorów.

Przyjdź wcześniej, unikniesz tłoku

Na bramce przed wejściem wejściówki będą zamieniane na opaski, które umożliwią powrót na teren imprezy. Wymiana wejściówek na opaski możliwa będzie już od 16:00 przy terenie imprezy.

Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godz. 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Program Dni Iławy

Pierwszy Dzień - 10 lipca, boisko przy stadionie miejskim, koncerty:

  • Kayah
  • Mrozu
  • Krzysztof Zalewski

Dodatkowo - Festiwal Smaków Foodtrucków

Drugi dzień - 11 lipca, Amfiteatr

  • Widowisko muzyczno-teatralne dla dzieci „KOSZ” w wykonaniu Teatr Czwarte Miasto
  • Biesiada Polska w wykonaniu artystów Śląskich Scen Muzycznych
  • koncert zespołu VOX

Dodatkowo bezpłatna strefa animacyjna z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

QUIZ. Tylko prawdziwy Ślązak będzie wiedział, co znaczą te słowa. Trudny test z gwary

Pytanie 1 z 10
Blizablajfer chroni nas przed...
ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ