Biegacze i rowerzyści w 3 Rajdzie Przeciw Nienawiści. Nie powstrzymało ich -18 stopni!

2021-01-18 15:19

Około dziesięcioosobowa grupa biegaczy oraz rowerzystów odpowiedziała na apel organizatorów i zjawiła się na starcie 3 Rajdu Przeciw Nienawiści. Uczestnicy oddali hołd Pawłowi Adamowiczowi oraz pokonując trasę otwarcie zaprotestowali przeciwko wszelkiej nienawiści.

- 18 stopni na termometrach, zaśnieżone chodniki i 10 kilometrów do pokonania na nogach lub dwóch kółkach. Takie wyzwanie nie przestraszyło około dziesięciu uczestników, którzy stawili się na starcie 3 Rajdu Przeciw Nienawiści, który wystartował i zakończył się w iławskiej Galerii Jazzowej.

"Gratuluję uczestnikom 3 rajdu Biegacze i Rowerzyści przeciw Nienawiści. Forma znakomita nawet przy - 18°C. 3 rajd Biegacze i Rowerzyści przeciw Nienawiści dedykowany pamięci zamordowanego prezydenta Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Forma uczestników znakomita nawet przy - 18°C! Michał sprinterze - dla Ciebie specjalne gratulacje!!! - pisał Krzysztof Zakreta zaraz po pokonaniu dystansu.

Chcecie posłuchać jak było na miejscu wcześniej i o tym jakie jeszcze wydarzenia planuje Krzysztof Zakreta na 2021 rok w Iławie? Posłuchajcie relacji Wieśka Raczkowskiego z tego wydarzenia:

Posłuchaj relacji przed startem 3 Rajdu Przeciw Nienawiści w Iławie

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy lubisz jeździć rowerem?
Obchody 2 rocznicy zabójstwa Pawła Adamowicza