włamywacz

i

Autor: KPP Iława 4 zarzuty dla seryjnego włamywacza. Chodził po Iławie i kradł nocą

złodzieje

4 zarzuty dla seryjnego włamywacza. Chodził po Iławie i kradł nocą

2023-09-15 15:33

Policjanci ustalili podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu spożywczego, budki gastronomicznej a także ogródków działkowych. Będzie w najbliższym czasie tłumaczyć się przed sądem.

Tym razem funkcjonariuszom z iławskiej jednostki wystarczyło zaledwie kilka godzin, aby ustalić i zatrzymać sprawcę kilku kradzieży z włamaniem.

Okazało się, że sprawca w środę (13.09.2023 r.) wykorzystując porę nocną i nieobecności właściciela wybił szybę w drzwiach do sklepu po czym wszedł do środka jednak nic nie zabrał bo włączył się alarm. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i wykonywali czynności na miejscu zdarzenia. Wtedy to dostali informację o kolejnej kradzieży z włamaniem.

Tym razem okazało się, że sprawca również wykorzystując porę nocną i nieobecności właściciela  poprzez podważenie drzwi wejściowych wszedł do środka budki gastronomicznej i zabrał pieniądze. Funkcjonariusze również przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz zabezpieczyli ślady.  Jak ustalili tej samej nocy doszło jeszcze do dwóch włamań do altanek znajdujących  się na terenie Iławy skąd sprawca zabrał lornetkę, piłę czy baterię.

W wyniku podjętych działań przez policjantów  wydziału kryminalnego, weryfikowaniu wszelkich  informacji i wnikliwiej  analizie  podobnych zdarzeń a także przesłuchania kolejnych świadków, funkcjonariusze wytypowali osobę, która mogła mieć związek z włamaniami. Determinacja policjantów doprowadziła do ustalenia personaliów podejrzanego. Okazał się nim 18 – latek. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Kodeks karny za kradzieży z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

włamywacz

i

Autor: KPP Iława 4 zarzuty dla seryjnego włamywacza. Chodził po Iławie i kradł nocą
Niesamowite widoki z wieży w Uhowie! Aż zapiera dech w piersiach!

Na pewno znasz te potrawy. Czy wiesz, jak wymawia się ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Włoskie kluseczki GNOCCHI wymawiamy: